Wiosna to zieleń, kwiaty, promyczki słońca subtelnie otulające twarze i coraz cieplejsze dni! Tutaj zostawisz za sobą wszelkie troski, głęboko odetchniesz i dasz się oczarować otaczającemu pięknu. Budząca się do życia natura inspiruje do wszelkich aktywności: od spływów kajakowych, wycieczek rowerowych po jazdę konną i długie spacery po leśnych zakątkach. Urlop z dziećmi to cudna okazja na wspólne spędzanie czasu i nie tylko! Przed nami wiele kreatywnych i pełnych zabaw na świeżym powietrzu dni! 

Pakiet zawiera:

  • noclegi w komfortowych domkach nad jeziorem,
  • śniadania i obiadokolacje w restauracji Food Port, 
  • nielimitowane wypożyczenie rowerów turystycznych, kajaków i łodzi wiosłowych,
  • bezpłatne wypożyczenie grilla gazowego,
  • animacje dla najmłodszych (w wybranych terminach),
  • joga dla aktywnych.

*daty realizacji pakietu z wyłączeniem terminów specjalnych

Dodatkowo

Promocyjna cena na godzinny seans w saunie - 90 zł!

Pysznie, świeżo i rozgrzewająco!

W czasie pobytu nie musisz się martwić o zakupy i gotowanie! Kucharze z restauracji FoodPort niezmiennie stoją na straży pysznych dań od samego rana do nocy! Ekipa z baru zadba o każdego drinka wieczorem, a rano przy śniadaniu rozgrzeje Was herbatą i pobudzającą kawą! 

Kochamy zwierzęta

Waszych kudłatych przyjaciół przyjmujemy garściami, a głaskanie futra jest w pakiecie! Spędźcie te dni wspólnie z czworonogami. Nasza zielona okolica jest wręcz idealna do wspólnych aktywności i długich, odkrywczych spacerów. Zapraszamy z pieskami! 

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej