Zrelaksuj się w objęciach natury

OTULI SPA zadbamy o Twój spokój ducha oraz regenerację ciała w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody, tuż nad brzegiem jeziora.

Pielęgnowanie świata przyrody sprawia, że jesteśmy jej częścią oraz pozwala na odnalezienie siebie na nowo. Wszechobecna przyroda fascynuje, wprowadza w stan głębokiego relaksu, właściwie reguluje emocje. Proponowane zabiegi czerpią z bogactw regionu, okolicznych lasów i naturalności.

Filozofia slow towarzyszy nam od momentu przekroczenia progu naszego resortu. Zmyj troski, otulając się mazurską energią.

W naszym SPA znajdziesz: relaksujące masaże, peelingi, naturalne substancje aktywne i nasze holistyczne rytuały piękna.

Wszystkie masaże oraz zabiegi oparte są na naturalnych kosmetykach FITO SPA - w 100% ekologicznych i niezawierających barwników sztucznych. Chcemy czerpać maksimum korzyści z otaczającej nas przyrody, dlatego wybraliśmy polskie kosmetyki produkowane z poszanowaniem środowiska. Produkty FITO SPA dedykowane są dla tych, którym zależy na życiu w zgodzie z naturą.

Rytuały piękna

  • Królowa Lasu - peeling aromaterapeutyczny, masaż olejem Królowej Kleopatry, naturalna pielęgnacja twarzy
  • Leśny Król - peeling aromaterapeutyczny, masaż, naturalna pielęgnacja twarzy
  • Ukochana Gajowego - peeling cukrowy, masaż masłem Shea (marula & jabłoń)
  • Leśny Owoc Kobiecości - peeling solny, masaż masłem Shea (rokitnik & marchew)

Masaże ciała

  • Specjał Lasu - masaż holistyczny, aromaterapeutyczny
  • Masaż relaksacyjny - masaż z użyciem aromatycznego ciepłego oleju
  • Masaż klasyczny - masaż z użyciem ciepłego oleju
  • Masaż twarzy, szyi, dekoltu i głowy - demakijaż, oczyszczenie twarzy jagodlinem wonnym, masaż

Masaż Kobido z kinesiotapingiem estetycznym twarzy

Manualny i intensywny zabieg pobudzający głębokie struktury twarzy. Odprężający i relaksujący. Jego zadaniem jest lifting twarzy oraz pobudzenie pracy nerwów, skóry i mięśni. Zwieńczeniem masażu będzie taping twarzy, mający na celu wzmocnienie i potrzymanie efektów terapii Kobido.

Self-care to podstawa!

Przyroda to najlepsza odskocznia od rzeczywistości i lekarstwo na codzienne problemy, w dodatku dostępne dla każdego, przez całą dobę. Z myślą o Was stworzyliśmy miejsce, które pozwoli zapomnieć o troskach i skupić się na sobie i tym czego Wasza dusza potrzebuje.

Tutaj zrelaksujesz się w otoczeniu natury i doświadczysz spokoju i regeneracji w akompaniamencie śpiewu ptaków i szumiących drzew. Otul się troską o samego siebie w OTULI SPA.

Pracujemy na naturalnych kosmetykach

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej