Otuli SPA

SPA czynne w godzinach 12:00 - 20:00

Zrelaksuj się w objęciach natury

W Otuli SPA zadbamy o Twój spokój ducha oraz regenerację ciała w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody, tuż nad brzegiem jeziora.

Wszystkie masaże oraz zabiegi oparte są na naturalnych kosmetykach FITO SPA - ekologicznych i niezawierających barwników sztucznych. Chcemy czerpać maksimum korzyści z otaczającej nas przyrody, dlatego wybraliśmy polskie kosmetyki produkowane z poszanowaniem środowiska.

Produkty FITO SPA dedykowane są dla tych, którym zależy na życiu w zgodzie z naturą.

Poznaj Otuli SPA

Otuli SPA to miejsce, w którym potęga mazurskiej natury spotyka się z filozofią slow. Wejdź do miejsca w którym zapachy owoców przyrody przeplatają się z ukojeniem. Zmyj troski, otulając się mazurską energią.

W naszym SPA znajdziesz: relaksujące masaże, peelingi, naturalne substancje aktywne i nasze holistyczne rytuały piękna.

Rytuały piękna

Filozofia naszych rytuałów opiera się na głębokim przekonaniu, że harmonia ciała i umysłu jest kluczem do prawdziwego piękna. Doświadcz relaksu, który przywraca spokój i równowagę w tym szybkim tempie codzienności.

Masaże ciała

Zaznaj naszych masaży autorskich i przenieś się w miejsce w którym nie istnieją żadne troski. Pobudzimy Twoje zmysły i zadbamy o dobre samopoczucie. Tutaj zanurzysz się w błogostanie oraz odprężysz się. Natomiast dla tych, którzy preferują klasykę, proponujemy masaże klasyczne, bazujące na tradycyjnych technikach. Jest to idealny wybór dla osób szukających wsparcia w redukcji napięć mięśniowych i poprawy elastyczności ciała.

Masaże Kobido

Filozofia masaży Kobido opiera się na przekonaniu, że piękno i zdrowie skóry są odzwierciedleniem harmonii ciała, umysłu i duszy. Techniki tych masaży są delikatne, precyzyjne i wykonywane zgodnie z określoną sekwencją, która ma na celu pobudzeniu krążenia krwi, redukcję napięcia mięśniowego oraz stymulację akupresurowych punktów na twarzy i szyi. To nie tylko zabieg pielęgnacyjny, ale również ceremonialne i relaksujące doświadczenie.

Self-care to podstawa!

Przyroda to najlepsza odskocznia od rzeczywistości i lekarstwo na codzienne problemy, w dodatku dostępne dla każdego, przez całą dobę. Z myślą o Was stworzyliśmy miejsce, które pozwoli zapomnieć o troskach i skupić się na sobie i tym czego Wasza dusza potrzebuje.

Tutaj zrelaksujesz się w otoczeniu natury i doświadczysz spokoju i regeneracji w akompaniamencie śpiewu ptaków i szumiących drzew. Otul się troską o samego siebie w OTULI SPA.

Relaks w saunie i balii

Sesje w saunie i balii to idealne sposób na relaks i odprężenie. Gorące powietrze pomoże Ci oczyścić organizm i poprawić krążenie krwi. Po sesji w saunie możesz zrelaksować się i rozluźnić mięśnie w balii.

A wszystko to z widokiem na jezioro! 

Pracujemy na naturalnych kosmetykach

Oferty specjalne SPA na Mazurach

Komfortowe domki premium nad jeziorem

Romantyczny pobyt dla dwojga na Mazurach

01.04 - 22.06

Orzechowe upiększenie - pakiet SPA dla Pań

01.04 - 21.06

Leśne Marzenie - pakiet SPA dla dwojga

01.04 - 22.06

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km