Sieć resortów wakacyjnych

Nasza sieć resortów powstała w wyjątkowych lokalizacjach. Tu nie ma przypadku - wybieramy najbardziej atrakcyjne turystycznie miejsca w Polsce.

Dzięki temu mamy bogatą ofertę dla wszystkich Gości szukających wypoczynku, bez względu na porę roku.

Każda z naszych lokalizacji różni się klimatem i otoczeniem, ale wszystkie oferują te same możliwości aktywnego wypoczynku - zarówno dla rodzin z dziećmi, par i grupy przyjaciół czy dla osób, które chcą łączyć pracę zdalną z wypoczynkiem.

Tworzymy wspomnienia i budujemy rodzinną atmosferę, która przyciąga Gości i sprawia, że czują się u nas dobrze i chcą do nas wracać.

Zaplanuj wakacje w naszych resortach i stań się częścią naszej społeczności.

Pod Cyprysami - surf & family resort

Jastarnia, Półwysep Helski

Położony w sercu Półwyspu Helskiego resort, to miejsce idealne zarówno dla rodzin, jak i wszystkich, którzy kochają sporty wodne.

W helskim klimacie surf: windsurfing, surfing, kitesurfing, SUP. Do tego wiele atrakcji dla najmłodszych i dorosłych oraz doskonała kuchnia i bar na terenie resortu!

Ustronie Park - beach resort

Ustronie Morskie, k. Kołobrzegu (zachodniopomorskie)

Malowniczy resort w sercu lasu przy samej plaży. Miejsce stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.

Atrakcje dla amatorów sportów wodnych, rowerzystów, ciekawe warsztaty oraz program dla całych rodzin z dziećmi. Chcemy, aby dla wszystkich Ustronie Park było miejscem niezapomnianych wrażeń.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej