Wybierasz się na wakacje z dziećmi? Mazury to z pewnością lokalizacja, której wyboru nie pożałujesz. Polska przyroda w niewielu miejscach jest tak urozmaicona i dzika. Polodowcowy krajobraz Mazur sprawia, że to unikalne w skali całej Europy miejsce. Na ciebie i twoich bliskich czeka tu wiele niezapomnianych atrakcji, szczególnie jeśli odwiedzisz ośrodek Rucianek Park i tutejsze domki letniskowe premium. Oto 5 powodów, dla których wakacje na Mazurach z dziećmi stanowią strzał w dziesiątkę!

1. Wakacje na Mazurach z dziećmi, czyli bądź bliżej natury

W naszym ośrodku dołożyliśmy wszelkich starań, by wakacje na Mazurach z dziećmi stanowiły niezapomniany wyjazd, ale największą pracę wykonała za nas natura! Jeziora, lasy i pagórkowaty teren stanowią unikalną kombinację, niespotykaną w żadnym innym miejscu. Spacerując po mazurskich lasach, między innymi Mazurskim Parku Krajobrazowym, ty i twoi bliscy macie okazję delektować się śpiewem ptaków i obserwować przedstawicieli lokalnej fauny. Co ważne, bez tłumu turystów znanego z innych popularnych urlopowych destynacji!

2. Wodne przygody

Wakacje z dziećmi na Mazurach są niezwykle atrakcyjne ze względu na możliwości oferowane przez tutejsze jeziora. W ośrodku Ruciane Park znajduje się port z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Do waszej dyspozycji jest między innymi rejs łodzią lub motorówką po tutejszych, połączonych ze sobą jeziorach, modne deski SUP umożliwiające wiosłowanie na stojąco, rowerki wodne, a także rejs kajakiem po jeziorze lub łagodny spływ pobliską rzeką Krutynią. Naszych gości zapraszamy też do wypoczynku na zlokalizowanej obok portu plaży.

3. Mazury: wakacje z dziećmi. Domki premium zapewniające komfort i prywatność

Dlaczego jeszcze warto postawić na ośrodek Ruciane Park i Mazury? Wakacje z dziećmi w domkach premium wyposażonych we własną łazienkę, aneks kuchenny, przestronny taras i widok na jezioro będą niezwykłe komfortowe, a przecież w trakcie urlopu chodzi właśnie o relaks. Klimatyzacja i ogrzewanie sprawiają, że wakacje z dziećmi na Mazurach możesz odbyć praktycznie o każdej porze roku. Jeśli odwiedzasz nas z maluchem, czekają na ciebie udogodnienia dla dzieci – między innymi wanienka, nocnik i składane łóżeczko.

4. Czas na nowe hobby

Jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi, Mazury to świetne miejsce, aby twoi podopieczni znaleźli nowe hobby. Zainteresowań można poszukać wśród wspomnianych sportów wodnych lub fotografowania przyrody, ale także w turystyce rowerowej, do której tutejsze lasy świetnie się nadają, albo na zorganizowanych w naszym ośrodku urozmaiconych animacjach dla dzieci. Joga, zajęcia plastyczne i taneczne, karaoke, kino letnie czy warsztaty artystyczne pobudzają kreatywność wśród młodych umysłów!

5. Wakacje z dziećmi? Mazury pełne dodatkowych atrakcji!

Odwiedzając ośrodek Ruciane Park, zwróć uwagę także na atrakcje znajdujące się w okolicy. Godne wspomnienia są choćby lokalna stadnina koni czy park linowy zlokalizowany w Spychowie. Polecamy również zabytkową wyłuszczarnię nasion, w której najmłodsi dowiadują się, w jaki sposób człowiek wspiera regenerację lasu, a także Park Dzikich Zwierząt, w którym można lepiej poznać przedstawicieli mazurskiej fauny.

A to tylko niektóre atrakcje. Przeżyj niezapomniane wakacje na Mazurach z dziećmi w ośrodku Ruciane Park!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km