Jeśli interesują cię pięknie zlokalizowane, doskonale wyposażone i niedrogie domki do wynajęcia, Ruciane-Nida stanowi strzał w dziesiątkę, szczególnie w ośrodku Ruciane Park. Jedną z naszych propozycji są domki premium usytuowane w III linii od jeziora na lekkim wzniesieniu – wciąż bardzo blisko akwenu, ale dyskretnie położone tuż przy lesie.

Ruciane-Nida domki letniskowe premium tuż przy lesie

Bliskość lasu i pewna odległość od jeziora stanowi niewątpliwy atut III linii domków w ośrodku Ruciane Park. Odległość od plaży wciąż jest bardzo niewielka, ale w pobliżu unosi się piękny zapach lasu, a drzewa gwarantują wyższy stopień prywatności zorganizowanej grupie urlopowiczów. Relaksować można się zarówno w nowocześnie urządzonym wnętrzu, jak i na przestronnym tarasie.

Świetne wyposażenie domków w III linii od jeziora

Domki położone w III linii pod względem wyposażenia w niczym nie ustępują budynkom usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora, a cena ich wynajmu jest nieco niższa. Goście mogą liczyć na osobną łazienkę z prysznicem, własną kuchnię, telewizor i taras. Do standardowego wyposażenia domków zaliczają się też suszarka do włosów oraz świeże ręczniki i pościel, jak przystało na domki premium.

Wygodny wypoczynek nawet dla 6 gości

Centrum domków premium stanowi przestronny salon, w którym znajduje się aneks kuchenny, telewizor, a także rozkładana sofa dla dwóch osób. W sypialni stoi bardzo wygodne łóżko dla kolejnej dwójki gości. Z myślą o większych rodzinach i grupach przyjaciół wyposażyliśmy domki również w antresolę z dwuosobowym materacem typu futon. Nawet sześć osób znajdzie tu wymarzony relaks!

Galeria zdjęć domków w III linii brzegowej

Nowe i ogrzewane domki

oddane w 2021 i 2022 roku

Przyjaźni zwietrzętom

Zapraszamy z czworonożnymi pupilami

Raj dla żeglarzy

i osób lubiących sporty wodne

Zakomite dla rodzin

Z młodszymi i starszymi dziećmi

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km