W niedawnym wpisie na naszym blogu przedstawiliśmy zalety wakacji z psem na Mazurach i radziliśmy, jak przygotować czworonoga do wyjazdu. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy zabieranie pupila na wakacje to dobry pomysł i rozważasz poszczególne warianty noclegowe, przekonaj się, dlaczego wśród różnych możliwości najlepszy wybór stanowią domki na Mazurach. Z psem możesz w każdej chwili przyjechać do przyjaznego zwierzętom ośrodka Ruciane Park, a my zapewniamy, że twój czworonożny przyjaciel poczuje się tutaj jak w drugim domu!

Domki na Mazurach z psem położone w lesie

Kiedy wybierasz się na Mazury z psem, domki letniskowe mają jedną ogromną zaletę, zwłaszcza w ośrodku Ruciane Park. Są położone nieco na uboczu, na przykład w lesie, co w praktyce oznacza dla czworonoga większy poziom swobody, w tym podczas porannego lub wieczornego spaceru. Leśne zapachy są dla psów naprawdę intrygujące i zachwycające, a w otoczeniu drzew nikt nie niepokoi czworonoga. Jednocześnie zyskujesz gwarancję, że towarzystwo twojego psa w tak ustronnym miejscu nie będzie przeszkadzało innym urlopowiczom – przede wszystkim tym, którzy nie są przyzwyczajeni do obecności zwierząt.

Jedziesz na Mazury? Zapewnij czworonogom spokój

Domki na Mazurach z psem to znacznie lepszy wybór od pokoi w hotelach lub pensjonatach. Pierwsze dni w nowym miejscu bywają dla czworonoga nieco stresujące, a te odczucia potęgują dźwięki dobiegające z korytarza bądź zza ściany. W domku letniskowym ten problem nie istnieje, a psiak może już od pierwszych godzin poczuć się swobodnie po dokładnym zapoznaniu się ze swoimi czterema kątami. 

Aby jeszcze bardziej zredukować stres twojego pupila, na wyjazd zabierzcie ze sobą kilka ulubionych zabawek i posłanie, którego pies używa na co dzień. Dzięki temu układając się do snu, poczuje dobrze znane z własnego domu zapachy.

Taras zamiast pokoju hotelowego

Dlaczego jeszcze warto postawić na domki letniskowe, wybierając się ze swoim pupilem na Mazury? Domki z psem dodatkowo zyskuję na wartości, kiedy, podobnie jak w naszym ośrodku, są wyposażone w taras. Z tego wygodnego i bezpiecznego miejsca psiak może obserwować okolicę, czując się bardziej pewnie. Jest to szczególnie istotne w przypadku ras, w których naturze leży stróżowanie i opieka nad rodziną. Twój pies z pewnością świetnie poczuję się na tarasie, na którym ty wraz z bliskimi jednocześnie będziesz delektować się bezpośrednim widokiem na jezioro. 

Psi pakiet powitalny w ośrodku Ruciane Park

Ruciane Park to ośrodek wypoczynkowy na Mazurach, który z przyjemnością przyjmuje zwierzęta, traktując je jak wszystkich innych gości. Zachęcamy naszych klientów do zabierania na wakacje czworonożnych pupili, aby nie czuć bolesnej rozłąki w trakcie spędzanego na Mazurach urlopu. Na naszych psich gości w domkach letniskowych czeka mała powitalna niespodzianka w postaci ręcznika, miski oraz smakołyków. Mamy nadzieję, że umili ona pobyt w Ruciane Park naszym czworonożnym gościom!

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km