Wreszcie nadszedł ten czas! Otwieramy Ruciane Park - Mazury resort & spa!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was przywitanie sezonu prawdziwie winem płynące. Wspólnie wyruszymy w dwudniową podróż po winnicach świata, podczas której poznacie aromatyczne szczepy winogron i nie tylko.

Mamy też dla Was nowość, którą chcielibyśmy organizować cyklicznie przez cały rok: Malowanie z Winem - czyli sobotnie popołudnie przepełnione kreatywnością, winem i pysznymi przekąskami.

Jedz, pij i maluj w cudnej przestrzeni nad samym jeziorem i poznaj nowych ludzi, którzy podzielają podobne zajawki co ty! Będzie artystycznie i przepysznie.

Pakiet zawiera:

  • śniadania w restauracji Food Port
  • powitalny piątkowy wine tasting
  • sobotni plener malarski z winem
  • kolacja z kieliszkiem wina

Wine Tasting z sommelierem

Weekend rozpoczniemy wspólnymi warsztatami winiarskimi w nieformalnym wydaniu. Różne szczepy winogron, różne historie i ciekawostki z nimi związane. To czas dla Was, abyście mogli poznać się i zaprzyjaźnić! A wszystko to w naszej restauracji Food Port z jednym z najpiękniejszych widoków na Mazurach.

Jedz, pij i maluj!

To czas dla początkujących artystów malujących przy winie! Tutaj odkryjesz w sobie pokłady kreatywności i spełnisz się artystycznie wśród natury oraz poznasz ciekawych ludzi, podzielających twoje zainteresowania. Wszystkie materiały niezbędne do pracy twórczej zapewniamy my!

Dodatkowo płatne

Skorzystaj z sauny i balii tuż nad samym jeziorem. Rozgrzej zmysły i odpocznij. To czas dla Ciebie.
Obowiązują zapisy w recepcji.

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej