Szukając domków nad jeziorem w Ruciane-Nida, masz do wyboru pięknie położone i doskonale wyposażone mieszkania znajdujące się na terenie naszego ośrodka w II sektorze. Ich atutem jest bardzo dobry widok na akwen, podobnie jak świetne wyposażenie nawet dla sześciorga gości.

Ruciane-Nida domki nad jeziorem w klasie premium

Domki usytuowane w II linii na terenie naszego ośrodka również oferują bardzo dobry – częściowy lub pełny widok na jezioro, a noclegi są tutaj dostępne w nieco niższej cenie. Przepięknym krajobrazem można delektować się zarówno z przestronnego tarasu, jak i przez okno, a więc nie tylko w trakcie upalnego lata.

Doskonałe wyposażenie domków nad Jeziorem

Goście domków umiejscowionych w II linii od jeziora mają do dyspozycji wszystkie wygody, do których zalicza się między innymi łazienka z oddzielnym prysznicem, przestronny taras, a także aneks kuchenny usytuowany w salonie. Suszarka do włosów, podobnie jak pościel, ręczniki i telewizor stanowią standard.

Komfort dla nawet 6 gości!

Ta kategoria domków oferuje wszystko, czego można wymagać od domków na Mazurach nad jeziorem. W salonie poza aneksem kuchennym znajduje się rozkładana sofa dla dwóch osób. Poza tym domki wyposażone są w komfortową sypialnię z dwuosobowym łóżkiem, a także antresolę, na której kolejne dwie osoby mogą wygodnie spać na materacu. O funkcjonalności tych domków decyduje również aż 30 m2 powierzchni. Dzięki temu cztero- lub sześcio-osobowa rodzina bądź grupa przyjaciół wypocznie tu w bardzo wygodnych warunkach!

ZAREZERWUJ TUTAJ
w najniższej cenie
Przyjazd
Wyjazd
SPRAWDŹ TERMIN

Galeria zdjęć domków w II linii brzegowej

Nowe i ogrzewane domki

oddane w 2021 i 2022 roku

Przyjaźni zwietrzętom

Zapraszamy z czworonożnymi pupilami

Raj dla żeglarzy

i osób lubiących sporty wodne

Zakomite dla rodzin

Z młodszymi i starszymi dziećmi

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km