Jeśli interesują cię domki letniskowe nad jeziorem, Mazury stanowią oczywisty wybór! Ośrodek Ruciane Park ma do zaoferowania domki usytuowane w I linii, czyli bezpośrednio nad jeziorem.

Domek na Mazurach premium bezpośrednio nad jeziorem

Jeśli chodzi o domki nad jeziorem, Mazury są tak bardzo popularne między innymi ze względu na wspaniały krajobraz. Miłośnikom pięknego otoczenia proponujemy domki usytuowane w I linii, skąd rozpościera się pełny widok na jezioro, piękne o każdej porze roku. Można go podziwiać zarówno z przestronnego tarasu, jak i z okien domku.

Doskonałe wyposażenie domku na Mazurach

Wszystkie domki w tym sektorze w pełni zasługują na miano domków premium, ponieważ są wyposażone w prysznic, wygodny taras, aneks kuchenny, telewizor, suszarkę oraz oczywiście pościel i ręczniki. Wewnątrz nie brakuje również udogodnień dla najmłodszych gości ośrodka Ruciane Park, a także dla domowych pupili zabieranych na urlop.

Komfortowy wypoczynek nawet dla 6 osób

Domki na Mazurach nad jeziorem zlokalizowane w pierwszej linii mają powierzchnię 30 m2. W sypialni znajduje się dwuosobowe łóżko. W salonie wyposażonym w aneks kuchenny na gości czeka dwuosobowa rozkładana sofa. Dodatkowa przestrzeń znajduje się na antresoli, gdzie na urlopowiczów czeka dwuosobowy materac typu futon. Dzięki przemyślanemu projektowi tych domków letniskowych usytuowanych bezpośrednio nad jeziorem, komfortowy wypoczynek w wysokim standardzie jest tu możliwy w gronie nawet 6 osób!

Galeria zdjęć domków w I linii brzegowej

Nowe i ogrzewane domki

oddane w 2021 i 2022 roku

Przyjaźni zwietrzętom

Zapraszamy z czworonożnymi pupilami

Raj dla żeglarzy

i osób lubiących sporty wodne

Zakomite dla rodzin

Z młodszymi i starszymi dziećmi

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej