Nie wszystkie ośrodki wypoczynkowe na Mazurach mogą zaoferować gościom tak wiele jak Ruciane Park! Pobyt nad pięknym mazurskim jeziorem stanowi wartość samą w sobie, ale zadbaliśmy też o to, aby w trakcie urlopu u nas nikt nie narzekał na nudę, niezależnie od wieku!


Atrakcje dla najmłodszych

Być może inne ośrodki wypoczynkowe nad jeziorem na Mazurach również są przygotowane na przybycie najmłodszych gości, jednak w Ruciane Park postawiliśmy na zorganizowaną rozrywkę. Zostaw swoje dzieci pod dobrą opieką, gdy zajmiesz się relaksem na plaży, eksplorowaniem przyrody lub sportami wodnymi.

Całodzienne animacje dla naszych najmłodszych gości pozwolą twoim pociechom poczuć smak dzieciństwa bez elektroniki. Warsztaty, zajęcia ruchowe i taneczne, wycieczki rowerowe i karaoke to tylko wybrane punkty z bogatego planu animacji!

Dodatkowe atrakcje oferowane przez ośrodki wczasowe na Mazurach

W miejscowości Ruciane-Nida ośrodki wypoczynkowe oferują swoim gościom zakwaterowanie. My poszliśmy o krok dalej, bo w Ruciane Park na miejscu zasmakujesz wszystkich atrakcji oferowanych przez Mazury, w większości, podobnie jak animacje dla dzieci, wliczonych w cenę pobytu. Czekają tu na ciebie wyprawy kajakowe, wycieczki rowerowe, zajęcia z jogi oraz SUP. 

Wieczorem zrelaksujesz się przy muzyce na żywo lub położonym bezpośrednio przy jeziorze kinie plenerowym. A może po aktywnym dniu zechcesz odprężyć się w saunie lub tradycyjnej balii z ciepłą wodą? To kolejna atrakcja dostępna na miejscu.

Jeśli masz ochotę, w tutejszym porcie bez problemu wypożyczysz łódź lub motorówkę, a nawet odbędziesz kurs motorowodny. Plaża i doskonałe lokalizacje do wędkowania to atuty, których nie musimy wymieniać.

Przeglądając, co oferują poszczególne ośrodki wypoczynkowe na Mazurach, nie przegap najwspanialszej propozycji dla Ciebie i Twojej rodziny, czyli urlopu w Ruciane Park!

Atrakcje dla naszych Gości

Nowe i ogrzewane domki

oddane w 2021 i 2022 roku

Przyjaźni zwietrzętom

Zapraszamy z czworonożnymi pupilami

Raj dla żeglarzy

i osób lubiących sporty wodne

Zakomite dla rodzin

Z młodszymi i starszymi dziećmi

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km