Wśród wielu miejsc w Polsce, w których da się zorganizować ciekawe wyjazdy integracyjne dla firm, Mazury z pewnością znajdują się w czołówce. Trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację, by w gronie współpracowników integrować się w zupełnie innym otoczeniu niż biuro i gwarne miasto. W tym pięknym regionie czas płynie wolniej, jednak w ośrodku Ruciane Park uczestnicy imprez integracyjnych na Mazurach nie mogą też narzekać na nudę!

Uroki pobytu poza miastem

Nasz region od dawna przyciąga przedsiębiorstwa z całej Polski, które pragną organizować tu niezapomniane imprezy firmowe. Mazury stanowią bowiem doskonały kontrast dla tego, co na co dzień dzieje się w biurze i mieście. Dźwięk zakorkowanych ulic zamienia się w śpiew ptaków. Promienie słoneczne nie odbijają się od szklanych budynków, ale tafli jeziora. Spacer po okolicznych lasach jest o wiele przyjemniejszy niż po pełnej przechodniów w godzinach szczytu ulicy. To wspaniałe miejsce na integrację, zawieranie nowych przyjaźni ze współpracownikami i budowanie ducha zgranego zespołu.

Imprezy firmowe – Mazury ze sportami wodnymi i rekreacją

Jednak piękno natury to niejedyny powód, dla którego w naszym regionie tak chętnie organizowane są imprezy integracyjne. Mazury dają nieograniczone możliwości rekreacji. Przez wiele miesięcy można bez problemu żeglować po tutejszych jeziorach albo uczestniczyć w spływach kajakowych i korzystać z dobrodziejstw innych sportów wodnych – to doskonała rozrywka w trakcie wyjazdu firmowego. Uczestnikom imprez integracyjnych na Mazurach polecamy również wycieczki rowerowe po okolicy, w tym po Mazurskim Parku Krajobrazowym.

Dodatkowo dla gości ośrodka Ruciane Park przygotowaliśmy na miejscu inne atrakcje, między innymi zajęcia z jogi, pływanie na deskach SUP, koncerty na żywo, rejs statkiem po tutejszych wodach, kino plenerowe z widokiem na jezioro i oczywiście popularny na tego typu wyjazdach paintball!

Imprezy integracyjne – Mazury pełne lokalnych przysmaków

Tutejsza kuchnia to kolejny argument przemawiający za tym, by jeszcze częściej organizować tu wyjazdy integracyjne dla firm. Mazury słyną z lokalnych przysmaków, takich jak ryby, wyśmienity miód i grzyby z okolicznych lasów. Na terenie naszego ośrodka znajduje się znakomita restauracja – Food Port, która oferuje panoramiczny widok na jezioro Guzianka Wielka i w której nie brakuje wspaniałych potraw inspirowanych lokalną kuchnią.

Nocleg w domkach o podwyższonym standardzie

Doskonale wiemy, że imprezy firmowe wymagają podwyższonego standardu. Takim legitymują się nasze usytuowane nad jeziorem domki. Każdy z nich jest wyposażony w osobną łazienkę, wygodne miejsca do spania, taras i aneks kuchenny. Ogrzewanie i klimatyzacja domków sprawiają, że uczestników firmowych wyjazdów integracyjnych możemy zaprosić na Mazury praktycznie przez cały rok.

Świetnie wyposażona sala konferencyjna

Dużym atutem wyjazdów integracyjnych na Mazury w ośrodku Ruciane Park jest nasze przygotowanie do tego typu imprez. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna o powierzchni 120 m2, wyposażona między innymi w wyświetlacz o przekątnej 65 cali, rzutnik oraz flipchart. Doskonale wiemy, że firmowa integracja na Mazurach często łączy się też ze szkoleniami.

Ruciane Park zaprasza klientów biznesowych do organizacji niezapomnianych imprez integracyjnych na Mazurach!

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej