Zapraszamy na Kobiecy Slow Weekend z Jogą, który powstał z myślą o Tobie! Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie w objęciach natury. Przed nami 4 dni pełne aktywności, rytuałów self-care i przede wszystkim z jogą i relaksem! To idealny czas żeby odnaleźć w otaczającym nas pędzie dnia codziennego odrobinę spokoju i ukojenia. Wszystko to w najpiękniejszym miejscu na Mazurach, w komfortowych domkach nad samym jeziorem. 

Cena pakietu zawiera: 

  • 3 noclegi w domkach premium (zakwaterowanie z innymi uczestniczkami wyjazdu),
  • śniadania i obiadokolacje z uwzględnieniem diety wegetariańskej,
  • zajęcia jogi, wycieczka rowerowa z piknikiem i wspólne ogniska na plaży,
  • wieczorny seans w saunie i balii,
  • kobiecy wieczór z nauką automasażu płytką gua-sha i kinesiotapeingu estetycznego twarzy.

Slow weekend z jogą

Kameralne wyjazdy przepełnione kobiecą energią i czasem dla siebie. Prowadzącą jest Kinga @rozwinmate. To certyfikowana instruktorka Jogi, której jest wielką pasjonatką. Samo przebywanie w jej otoczeniu sprawi, że poczujecie pozytywne wibracje. 

Podczas zajęć tworzy dla Was bezpieczną przestrzeń, która ułatwia spotkanie się "ze sobą" na macie, wsłuchiwania się w sygnały płynące z ciała i nauki świadomego odpowiadania na nie. Dodatkowo jest kosmetolożką i masażystką japońskiego liftingu twarzy KOBIDO, która podpowie Wam jak zadbać o swoją urodę i lepsze samopoczucie w domu. 

Pytania i rezerwacja

Zarezerwuj online lub telefonicznie!

Jeśli masz pytania odnośnie wyjazdu, to skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości :)

Mail: kontakt@rucianepark.pl
Tel. +48 669 633 444

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej