Moc atrakcji dla każdego

Animacje dla najmłodszych

Każdego dnia, od rana do wieczora, animatorzy dbają o to, by nasi najmłodsi mieszkańcy na długo zapamiętali wakacje w Ruciane Park. W cotygodniowym planie animacji, podzielonym na kilka bloków, dzieci znajdą takie atrakcje jak: rozruch poranny, olimpiada sportowa, malowanie twarzy, zabawa z balonami, zajęcia artystyczne, mini disco, wieczór z bajkami i wiele innych.

Przestrzeń do zabawy

Na terenie ośrodka znajdują się plac zabaw dla dzieci dodatkowo dysponujemy całym terenem ośrodka, dziecięcą wyobraźnią i kreatywnymi animatorami dzięki którym Wasze dzieci nie będą miały czasu na nudę! 

Wspólne gry terenowe, zajęcia kreatywne, wspólne wieczory filmowe to przepis na udane wakacje!

Magiczne sesje jogi

Otoczenie natury sprzyja relaksowi i wyciszeniu, w otoczeniu pachnącego sosną lasu w towarzystwie jeziora zabierzemy Was na niesamowite zajęcia jogi. Pobudzimy ciało do regeneracji po aktywnie spędzonym dniu i uspokoimy myśli.

Do zobaczenia na zajęciach jogini!

Wyprawy na deskach SUP

SUP, czyli Stand Up Paddle to spokojna alternatywa dla sportów wodnych i ostatni hit! Pokochali go zarówno młodsi jak i starsi! Jeśli jeszcze nie próbowaliście tego sportu to koniecznie dodajcie go do listy!   

A dla lubiących wyzwania prowadzimy też zajęcia jogi na sup’ach.

Sauna & balia

Gwarantujemy, że z urlopu Ruciane Park wrócicie bardzo wypoczęci. Jednym z naszych sposobów na regenerację po całym dniu aktywności, jest wieczorny relaks w saunie i balii. Połączenie gorącej pary i wody sprawi, że wasze mięśnie się rozluźnią, a umysł uspokoi.

Wypożyczalnia rowerów

Gotowi na wycieczki rowerowe? U nas znajdziecie rowery zarówno  dla dorosłych, jak i dla mniejszych Gości. Niezależnie od rozmiaru, wszystkie są wyposażone w szerokie i miękkie siodełka, bagażniki, lampki oraz blokadę do przypięcia. Dodatkowo na recepcji dostępne są koszyki, kaski, foteliki oraz przyczepki dla dzieci.

Natura

Ośrodek Ruciane Park otoczony jest pięknym lasem z dostępem do jeziora Guzianka Wielka. To idealne miejsce na korzystanie z dóbr przyrody – pisze wycieczki, nordic walking czy wyprawy rowerowe. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

Atrakcje w okolicy

Mazury to wyjątkowy region Polski, który ugości Was niezwykłą naturą i atrakcjami!

Stadnina koni ferenstein 

 

PARK LINOWY

 

Muzeum Konstantego Ilndefonsa Gałczyńskiego 

mazurski park krajobrazowy

park dzikich zwierząt 

Osada Kulturowa

Borejszówka

Wyłuszczarnia Nasion 

Fortyfikacje II Wojny Światowej

Zarezerwuj pobyt w Ruciane Park