W tym roku w trakcie urlopu pragniesz wraz z rodziną lub przyjaciółmi odwiedzić Mazury? Domki letniskowe w ośrodku Ruciane Park gwarantują komfortowy wypoczynek w standardzie premium, bliskość natury i wszystkich lokalnych atrakcji. Wśród nich wyjątkową propozycję stanowi Domek Leśny, który może stanowić doskonałą bazę wypadową dla myśliwych i ich rodzin.

Nowoczesne domki letniskowe Mazury to również pachnący las!

W odróżnieniu od pozostałych naszych propozycji, Domki Leśne są usytuowane nieco na uboczu, chociaż trasa do jeziora wciąż pozostaje króciutka. Otoczenie pachnącego lasu, z którego Mazury słyną w niemal równym stopniu jak z jezior, pozwala poczuć urlopowiczom jeszcze większą bliskość natury. Sąsiedztwo drzew i lokalizacja gwarantują niezwykły poziom intymności dla zorganizowanej grupy!

Doskonałe wyposażenie Domku Leśnego

Domki położone w tym sektorze w pełni zasługują na miano domków letniskowych premium. Są doskonale wyposażone, między innymi w aneks kuchenny i własną łazienkę z prysznicem. Klimatyzacja i ogrzewanie zapewniają niezwykle wygodne warunki o każdej porze roku. Na wyposażeniu dodatkowo znajdują się sejf i zmywarka, a suszarka, pościel i ręczniki są w naszym ośrodku standardem. Goście mogą również skorzystać z telewizora.

Najwyższy poziom komfortu dla czterech osób

Domek Leśny, podobnie jak inne nasze domki letniskowe na Mazurach ma powierzchnię 30 m2. W aneksie kuchennym znajduje się rozkładana kanapa dla dwóch osób. Kolejnych dwoje urlopowiczów znajdzie komfortowy nocleg w małej sypialni z piętrowym łóżkiem lub na antresoli wyposażonej w materac. Domki oddane do użytku w 2021 r. oferują naprawdę wygodne warunki dla czterech osób! 

Galeria zdjęć domków pod lasem

Nowe i ogrzewane domki

oddane w 2021 i 2022 roku

Przyjaźni zwietrzętom

Zapraszamy z czworonożnymi pupilami

Raj dla żeglarzy

i osób lubiących sporty wodne

Zakomite dla rodzin

Z młodszymi i starszymi dziećmi

Zawsze najlepsza oferta w pakiecie

Zarezerwuj pobyt

Gwarancja najlepszej oferty cenowej

Ruciane Park - Mazury resort & spa

Wrzosowa 3
12-220 Ruciane-Nida

Recepcja
w godzinach: 08.00 - 22.00
+48 22 185 75 32
 kontakt@rucianepark.pl

Ruciane-Nida
Toruń
Gdańsk
3h, 280km
Poznań
6h, 430km
Warszawa
3h, 200km
Jastarnia
Pod Cyprysami, Surfpoint
Ustronie Morskie
Ustronie Park
Olsztyn
1,5h, 90km