Dlaczego warto przyjechać na Hel w niskim sezonie?

 Pewnie niejeden z Was zastanawia się nad przyjazdem, a może nawet już planuje swój pobyt u nas na Półwysep Helski w niskim sezonie. Jeżeli nadal nie wiecie czy warto to nie miejcie już żadnych wątpliwości, bo odpowiedź brzmi, że jak najbardziej tak!

To właśnie wtedy pojawia się okazja do upragnionych przez Was spokojnych spacerów po pustej plaży w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Na tych, którzy preferują aktywne spędzanie czasu, czekają przejażdżki rowerowe po nie zatłoczonej ścieżce wzdłuż zatoki czy długie joggingi po lesie na zmianę z nordic walking, które jak dobrze wiemy nie zawsze są możliwe podczas sezonu wakacyjnego. Tymczasem w niskim sezonie wokół Was dostrzeżecie tylko ciszę i spokój, które umożliwią Wam udany wypoczynek i regenerację!

Niski sezon na Helu przyciąga także wielu pasjonatów morsowania. Jeżeli znudziły Wam się już Wasze lokalne akweny lub po prostu chcielibyście, gdzieś indziej spróbować przy okazji poznając nowych ludzi z całej Polski dzielących to samo hobby, a może jeszcze nigdy tego nie robiliście i cały czas szukacie okazji, żeby spróbować, to Hel będzie do tego idealnym miejscem.

Kitesurferzy oraz windsurferzy również potwierdzą, że warunki wiatrowe w tym okresie o wiele bardziej sprzyjają udanym sesjom na wodzie. Wieje zdecydowanie mocniej i częściej, a co za tym idzie na wodzie można spotkać wielu bardzo dobrych zawodników, którzy swoim stylem pływania i trickami jeszcze bardziej zachęcą Was do uprawiania tych sportów. Dlatego jeżeli nie udało Wam się zaspokoić swoich ambicji ze względu na bezwietrzne dni podczas wakacyjnych kursów w Surfpoincie, szykujcie pianki, zbierajcie ekipę na jesienne pływanie i widzimy się na wodzie!

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *