Caravaning nad Bałtykiem

W świetle aktualnej sytuacji na świecie, planowanie przyszłych podróży wiąże się z ciągłą niepewnością. Wszyscy chcemy wierzyć, że koła naszych kamperów znów potoczą się po drogach. Może nawet szybciej niż otworzą się granice Europy? Czy nie warto wrócić do korzeni i przetrzeć jeszcze raz polskie szlaki? Idealnym kierunkiem może okazać się rodzimy Bałtyk.

Podróżując wzdłuż polskiego wybrzeża Bałtyku nie sposób pominąć Półwyspu Helskiego. Niezależnie od sezonu znajdują się na nim ośrodki kempingowe otwarte przez cały rok. Warte uwagi są te kempingi, położone poza zgiełkiem miast. Szczególnie dla tych, którzy kochają zaciszne i klimatyczne miejsca!

Okolice Jastarni są na pewno dobrą bazą wypadową, jak i organizacyjną. Blisko parków krajobrazowych oraz mało zatłoczonych plaż!  Świetnie skomunikowane ścieżkami rowerowymi ciągnącymi się przez cały półwysep. Blisko prawdziwych perełek polskiego wybrzeża takich jak rezerwat przyrody Helskie Wydmy, liczne muzea i szlaki historyczne.

Z drugiej strony jest to świetna stacja organizacyjna. Dobrze jest skorzystać z udogodnień, jakie oferuje ośrodek kempingowy. Dostęp do punktu serwisowego dla kamperów, marketu Biedronka, sklepu przemysłowo-budowlanego, czy stacji benzynowej – to z pewnością ułatwia organizację dobrej podróży.

Miejsca caravaningowe podzielone na trawiaste parcele z dogodnym dojazdem do każdej z nich oferuje Camping Pod Cyprysami.  Dobrze zorganizowany dostęp do prądu i wody ułatwia codzienne życie kempingowiczów. Sąsiedzka atmosfera w cichym i spokojnym miejscu jest wyraźną cechą tego ośrodka. To właśnie ta społeczność tworzy niezapomniane miejsce, które łączy wygodę, relaks i piękne krajobrazy.

Dodatkowym atutem ośrodka jest szeroka oferta aktywności, w części zupełnie darmowych! Animacje dla dzieci odbywają się w stałych popołudniowych porach, aby zapewnić rodzicom czas na wypoczynek.  

Dla dorosłych również przygotowana jest propozycja zajęć na cały tydzień: w godzinach porannych joga na plaży lub jogging po Parku Krajobrazowym, następnie można wybrać się na wycieczkę, wypożyczając rower w ośrodku i przemierzyć cały Półwysep Helski. Dla poszukujących nowych wyzwań, dostępne są lekcje w naszej szkole SurfPoint, gdzie można nauczyć się pływać na windsurfingu, kitesurfingu czy surfingu, na jednym z najlepszych akwenów w całej Europie! Idealnym zakończeniem dnia może okazać się zachód słońca na SUP-ach w towarzystwie najbliższych. A dla tych, którzy są jeszcze spragnieni relaksu, ukojeniem po całym dniu atrakcji i sportów będzie sauna, dostępna każdego dnia, za darmo, dla gości campingu.

Zapraszamy Was do odkrycia na nowo uroków polskiego wybrzeża.
Spotkajmy się Pod Cyprysami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *